Лоток сітчастий KDS/KDSO 200H60/3 970120
Índice local:
TKM523BAKS
Número de catálogo:
970120
Código EAN:
Fabricante: BAKS
Довжина [мм]: 3000
Матеріал: Сталь оцинкована
Ширина [мм]: 200
Producto grande
Precio:
Брутто / uds.
(IVA incluido 23%)
hasta 4 semanas
Por encargo
Cantidad uds.
(múltiple:
1
Añadir a solicitud de presupuesto
Añadir al portapapeles
Imprimir
Descripción del producto
Сітчастий кабельний лоток KDS/KDSO200H60/3
Datos técnicos
  • Довжина [мм]
  • Ширина [мм]
    200
  • Відповідність нормам
    PN-EN 103462011
  • Матеріал
    Сталь оцинкована
  • Тип
    KDS/KDSO200H60/3
  • PKWIU
Otros datos técnicos
  • Kształt profilu
    Profil U
  • Szerokość
    200 mm
  • Długość
    3000 mm
  • Model
    Bez łącznika
  • Liczba wbudowanych przegród
    Brak
  • System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru
    Так
  • Gatunek materiału
    Inne
  • Kolor
    Inne
  • Wysokość
    60 mm
  • Średnica drutu
    3.8 mm
  • Przekrój użyteczny
    9400 mm²