Трансформатор струму 250/5A 2.5VA клас 1 SRA02505
Внутрішній артикул:
AUK007HAGE
№ каталоговий:
SRA02505
Код EAN:
Виробник: HAGER
Номінальна частота [Гц]: 50/60
Глибина [мм]: 30
Клас точності: 1
Ціна:
Брутто / шт.
(з ПДВ 23%)
до 2 тижнів
На замовлення
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Опис товару
Трансформатори струму
  • Вторинний струм: 5 A,
  • Діапазон первинного струму: від 50 до 2000 A,
  • вимірювальний вхід (первинна сторона трансформатора) для круглих провідників і шин,
  • можна монтувати на плоскій поверхні або на DIN-рейку 35 мм.
Технічні дані
  • Номінальна частота [Гц]
    50/60
  • Клас точності
  • Підключення
    Гвинтове
  • Висота [мм]
    70
  • PKWIU
  • Глибина [мм]
    30
  • Номінальна напруга ізоляції [В]
  • Ширина [мм]
    49,5
  • Номінал
Інші технічні дані
  • Model
    Przekładnik prądowy przelotowy
  • Znamionowy prąd wtórny
    5 A
  • Współczynnik przetężeniowy
    FS 5
  • Mocowanie zatrzaskowe
    Так
  • Liczba wejść pierwotnych
  • Znamionowy prąd pierwotny
    250 A