Трансформатор струму 100/5 1-фазний 1 клас LVZ00SE100-5K1
Внутрішній артикул:
AUK039HAGE
№ каталоговий:
LVZ00SE100-5K1
Код EAN:
Натисни на фото щоб збільшити
Виробник:
HAGER
Номінальна частота [Гц]:
60
Довжина [мм]:
50
Глибина [мм]:
30
Дивіться повний опис
Ціна:
Брутто / шт.
(з ПДВ 23%)
до 10 тижнів
На замовлення
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додай до кошика
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Запитайте про товар
Опис товару
Технічні дані
Інформація про виробника
Об'ємна упаковка
Файли для завантаження
Опис товару
Трансформатор струму 100/5 1-фазний 1 клас
Розгорнути повний опис ▼
Технічні дані
Номінальна частота [Гц]
60
Глибина [мм]
30
Вхідна потужність [ВА]
2,5
Рівень безпеки
IP10
Тип підключення
Гвинтове з’єднання
Діапазон робочих температур [°C]
від -40 до 40
Номінал
Температура зберігання [°C]
Переріз проводу (багатожильна жила) [мм2]
PKWIU
Довжина [мм]
50
Потужність [ВА]
2,5
Монтаж
На DIN-рейці ТН-35
Ширина [мм]
49,5
Висота [мм]
70
Точність [сек]
1
Діаметр отвору [мм]
21
Номінальна напруга ізоляції [кВ]
3
Інші технічні дані
Model
Przekładnik prądowy prętowy
Znamionowy prąd wtórny
5 A
Współczynnik przetężeniowy
FS 5
Średnica przepustu
21 mm
Liczba wejść pierwotnych
Znamionowy prąd pierwotny
100 A