Лоток KPR100H42/2 141517
Внутрішній артикул:
TKM448BAKS
№ каталоговий:
141517
Код EAN:
Виробник: BAKS
Довжина [м]: 2
Довжина [мм]: 2000
Товщина бляхи [мм]: 0.5
Виріб великого розміру
Ціна:
Брутто / шт.
(з ПДВ 23%)
Самовивіз через 1 год
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Опис товару
Технічні дані
  • Довжина [м]
    2
  • Товщина бляхи [мм]
    0.5
  • Ширина [мм]
    100
  • Вага [г]
    730
  • PKWIU
  • Довжина [мм]
  • Матеріал
    Сталь оцинкована
  • Тип
    KPR100H42/2
  • Відповідність нормам
    PN-EN 103462011
Інші технічні дані
  • Wysokość
    42 mm
  • Grubość materiału
    0.5 mm
  • Przekrój użyteczny
    4000 mm²
  • Perforacja boczna
    Так
  • Układ otworów montażowych NATO
    НІ
  • Model szerokorozpiętościowy
    НІ
  • Materiał
    Stal
  • Gatunek materiału
    Inne
  • Kolor
    Inne
  • Szerokość
    100 mm
  • Długość
    2000 mm