Трансформатор струму 100/5 1-фазний 1 клас LVZ00SE100-5K1
local index:
AUK039HAGE
Catalog number:
LVZ00SE100-5K1
EAN code:
Manufacturer: HAGER
Номінальна частота [Гц]: 60
Довжина [мм]: 50
Глибина [мм]: 30
Price:
Брутто / pcs.
(including VAT 23%)
up to 10 weeks
On request
Quantity pcs.
(multiplicity:
1
Add to inquiry
Add to clipboard
Print
Product description
Трансформатор струму 100/5 1-фазний 1 клас
Technical data
  • Номінальна частота [Гц]
    60
  • Глибина [мм]
    30
  • Вхідна потужність [ВА]
    2,5
  • Рівень безпеки
    IP10
  • Тип підключення
    Гвинтове з’єднання
  • Діапазон робочих температур [°C]
    від -40 до 40
  • Номінал
  • Температура зберігання [°C]
  • Переріз проводу (багатожильна жила) [мм2]
  • PKWIU
  • Довжина [мм]
    50
  • Потужність [ВА]
    2,5
  • Монтаж
    На DIN-рейці ТН-35
  • Ширина [мм]
    49,5
  • Висота [мм]
    70
  • Точність [сек]
    1
  • Діаметр отвору [мм]
    21
  • Номінальна напруга ізоляції [кВ]
    3
Other technical data
  • Model
    Przekładnik prądowy prętowy
  • Znamionowy prąd wtórny
    5 A
  • Współczynnik przetężeniowy
    FS 5
  • Średnica przepustu
    21 mm
  • Liczba wejść pierwotnych
  • Znamionowy prąd pierwotny
    100 A