Лоток сітчастий KDS/KDSO 200H60/3 970120
Místní index:
TKM523BAKS
Katalogové číslo.:
970120
EAN kód:
Výrobce: BAKS
Довжина [мм]: 3000
Матеріал: Сталь оцинкована
Ширина [мм]: 200
objemné produkt
Cena:
Брутто / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 4 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
Сітчастий кабельний лоток KDS/KDSO200H60/3
Technické údaje
  • Довжина [мм]
  • Ширина [мм]
    200
  • Відповідність нормам
    PN-EN 103462011
  • Матеріал
    Сталь оцинкована
  • Тип
    KDS/KDSO200H60/3
  • PKWIU
Další technické údaje
  • Kształt profilu
    Profil U
  • Szerokość
    200 mm
  • Długość
    3000 mm
  • Model
    Bez łącznika
  • Liczba wbudowanych przegród
    Brak
  • System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru
    Так
  • Gatunek materiału
    Inne
  • Kolor
    Inne
  • Wysokość
    60 mm
  • Średnica drutu
    3.8 mm
  • Przekrój użyteczny
    9400 mm²