Запобіжник ножовий NH2 gG 690V 250A LNH2250M6
Внутрішній артикул:
ABI393HAGE
№ каталоговий:
LNH2250M6
Код EAN:
Виробник: HAGER
Характеристика: GG
Робоча напруга DC [В]: 0/690/724
Номінальний струм [A]: 250
Ціна:
Брутто / шт.
(з ПДВ 23%)
до 10 тижнів
На замовлення
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Опис товару
Запобіжник на 250 А:
  • подвійний індикатор,
  • неізольована ручка,
Технічні дані
  • Характеристика
  • Номінальний струм [A]
    250
  • Розмір запобіжника
    NH2
  • Номінальна вмикаюча здатність при короткому замиканні Icn [кA]
  • Робоча напруга DC [В]
    0/690/724
  • Втрати потужності [Вт]
    22
  • Номінальна напруга підключення [В]
    0/690/724
  • PKWIU
Інші технічні дані
  • Rodzaj napięcia
    AC
  • Znamionowa zdolność łączeniowa
    100 kA
  • Rodzaj wskaźnika zadziałania
    Wskaźnik kombinowany (podwójny)
  • Prąd znamionowy
    250 A