Трансформатор струму 100/5 1-фазний 1 клас LVZ00SE100-5K1
Místní index:
AUK039HAGE
Katalogové číslo.:
LVZ00SE100-5K1
EAN kód:
Výrobce: HAGER
Номінальна частота [Гц]: 60
Довжина [мм]: 50
Глибина [мм]: 30
Cena:
Брутто / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 10 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
Трансформатор струму 100/5 1-фазний 1 клас
Technické údaje
  • Номінальна частота [Гц]
    60
  • Глибина [мм]
    30
  • Вхідна потужність [ВА]
    2,5
  • Рівень безпеки
    IP10
  • Тип підключення
    Гвинтове з’єднання
  • Діапазон робочих температур [°C]
    від -40 до 40
  • Номінал
  • Температура зберігання [°C]
  • Переріз проводу (багатожильна жила) [мм2]
  • PKWIU
  • Довжина [мм]
    50
  • Потужність [ВА]
    2,5
  • Монтаж
    На DIN-рейці ТН-35
  • Ширина [мм]
    49,5
  • Висота [мм]
    70
  • Точність [сек]
    1
  • Діаметр отвору [мм]
    21
  • Номінальна напруга ізоляції [кВ]
    3
Další technické údaje
  • Model
    Przekładnik prądowy prętowy
  • Znamionowy prąd wtórny
    5 A
  • Współczynnik przetężeniowy
    FS 5
  • Średnica przepustu
    21 mm
  • Liczba wejść pierwotnych
  • Znamionowy prąd pierwotny
    100 A