Роз'єм ZJU-24 R34RR-07010001003
Внутрішній артикул:
TES011ERGO
№ каталоговий:
R34RR-07010001003
Натисни на фото щоб збільшити
Виробник:
ERGOM
Скорочена назва:
ZJU-240
Дивіться повний опис
Ціна:
Брутто / шт.
(з ПДВ 23%)
до тижня
На замовлення
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додай до кошика
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Запитайте про товар
Опис товару
Технічні дані
Інформація про виробника
Об'ємна упаковка
Опис товару
Роз'єм ZJU-24
Розгорнути повний опис ▼
Технічні дані
Скорочена назва
ZJU-240
PKWIU
Інші технічні дані
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej
70 ... 240 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
70 ... 240 mm²
Napięcie znamionowe
1000 V
Rodzaj połączenia elektrycznego 2
Połączenie śrubowe
Liczba biegunów
1
Sposób montażu
Szyna montażowa DIN TH-35 mm
Zakres temperatur pracy
-25 ... 55 °C
Szerokość / rozmiar rastra
37 mm
Wymagana płytka zamykająca
НІ
Z kołnierzem wprowadzeniowym
НІ
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową
70 ... 195 mm²
Prąd znamionowy In
415 A