Автоматичний вимикач серії 15kA (3Р+N), FAZ-B16/3N 278949
Внутрішній артикул:
ABB808MOEL
№ каталоговий:
278949
Код EAN:
Виробник: EATON
Кількість полюсів : 4
Номінальний струм [A]: 16
Тип: FAZ-B16/3N
Ціна:
Брутто / шт.
(з ПДВ 23%)
до 2 тижнів
На замовлення
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Опис товару
• Характеристики B, C, D, Z, K, S
• Індикатор стану налаштування оптичного контакту (червоний/зелений)
• Захисні заглушки
• Багаті аксесуари
Технічні дані
  • Кількість полюсів
    4
  • Тип
    FAZ-B16/3N
  • Номінальний струм [A]
    16
Інші технічні дані
  • Charakterystyka wyzwalania
    B
  • Liczba biegunów chronionych
    3
  • Napięcie znamionowe
    400 V
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp
    4 kV
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V
    10 kA
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V
    15 kA
  • Zakres częstotliwości
    50 ... 60 Hz
  • Jednocześnie rozłączany biegun N
    Так
  • Stopień zanieczyszczenia
    2
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów
  • Stopień ochrony (IP)
    IP20
  • Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego
    1 ... 25 mm²
  • Liczba biegunów (całkowita)
  • Prąd znamionowy
    16 A
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui
    440 V
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V
    10 kA
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V
    15 kA
  • Rodzaj napięcia
    AC
  • Klasa ograniczenia energii
    3
  • Kategoria przepięcia
  • Możliwość dodatkowego wyposażenia
    Так
  • Głębokość wbudowania
    70.5 mm
  • Temperatura otoczenia w warunkach pracy
    -25 ... 75 °C
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
    1 ... 25 mm²