Canal KPL50H30/3 130405
Indeks lokalny:
TKM269BAKS
Numer katalogowy:
130405
Kod EAN:
Kliknij zdjęcie, aby powiększyć
Producent:
BAKS
Longueur [mm]:
3000
Largeur [mm]:
50
Poids [g]:
650
Zobacz cały opis
Produkt wielkogabarytowy
Cena:
brut / szt.
(w tym VAT 23%)
do 4 tygodni
Na zamówienie
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do koszyka
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Zapytaj o produkt
Opis produktu
Dane techniczne
Dane producenta
Pliki do pobrania
Opis produktu
Canal KPL50H30/3
Rozwiń pełen opis ▼
Dane techniczne
Longueur [mm]
Poids [g]
650
Largeur [mm]
50
PKWIU
Pozostałe dane techniczne
Wysokość
30 mm
Grubość materiału
0.7 mm
Przekrój użyteczny
1300 mm²
Perforacja boczna
Oui
Układ otworów montażowych NATO
Non
Model szerokorozpiętościowy
Non
Materiał
Stal
Gatunek materiału
Inne
Kolor
Inne
Szerokość
50 mm
Długość
3000 mm