Korytko, KCP100H100/3 N 110810
Indeks lokalny:
TKM521BAKS
Numer katalogowy:
110810
Kod EAN:
Kliknij zdjęcie, aby powiększyć
Producent:
BAKS
Długość [mm]:
3000
Grubość blachy [mm]:
1,5
Materiał:
Stal ocynkowana
Zobacz cały opis
Produkt wielkogabarytowy
Cena:
brutto / szt.
(w tym VAT 23%)
do 4 tygodni
Na zamówienie
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do koszyka
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Zapytaj o produkt
Opis produktu
Dane techniczne
Dane producenta
Pliki do pobrania
Opis produktu
Korytko do prowadzenia trasy kablowej system H100
Rozwiń pełen opis ▼
Dane techniczne
Długość [mm]
Materiał
Stal ocynkowana
Typ
KCP100H100/3 N
Zgodność z normami
PN-EN 103462011
Grubość blachy [mm]
1,5
Szerokość [mm]
100
Waga 1mb [kg]
3,28
PKWIU
Pozostałe dane techniczne
Wysokość
100 mm
Grubość materiału
1.5 mm
Przekrój użyteczny
9800 mm²
Perforacja boczna
tak
Układ otworów montażowych NATO
nie
Model szerokorozpiętościowy
nie
Stal
Gatunek materiału
Inne
Kolor
Inne
Szerokość
100 mm
Długość
3000 mm