Blok rozdzielczy EBR 4-7/100 R33RA-02020200101
Index local:
RRR164ERGO
Numéro de catalogue:
R33RA-02020200101
Code EAN:
Producteur: ERGOM
Długość brutto: 0.13
Nazwa skrócona: EBR 4-7/100
Szerokość brutto: 0.09
Prix:
brutto / pcs.
(y compris la TVA 23%)
Accessible 37 pcs.
Ramassage en 1h
Quantité pcs.
(plusieurs:
1
Ajouter à la demande de devis
Ajouter au presse-papiers
Imprimer
Description du produit
Blok rozdzielczy EBR 4-7/100
Données techniques
  • Długość brutto
    0.13
  • Szerokość brutto
    0.09
  • PKWIU
  • Nazwa skrócona
    EBR 4-7/100
  • Wysokość brutto
    0.03
Autres données techniques
  • Wysokość
    50 mm
  • Głębokość
    87 mm
  • Liczba biegunów
    4
  • Przekrój przewodu sztywnego (jednodrutowy, wielodrutowy)
    2.5 ... 25 mm²
  • Z szyną PE
    nie
  • Szerokość
    66.5 mm
  • Maksymalny prąd znamionowy
    101 A
  • Przekrój przewodu elastycznego z końcówką tulejkową
    1.5 ... 16 mm²