Korytko siatkowe KDS/KDSO60H60/3 970106
Indeks lokalny:
TKM533BAKS
Numer katalogowy:
970106
Kod EAN:
Kliknij zdjęcie, aby powiększyć
Producent:
BAKS
Długość [m]:
3
Długość [mm]:
3000
Materiał:
Stal ocynkowana
Zobacz cały opis
Produkt wielkogabarytowy
Cena:
brutto / szt.
(w tym VAT 23%)
Dostępne 999 szt.
Odbiór za 1h
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do koszyka
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Zapytaj o produkt
Opis produktu
Dane techniczne
Dane producenta
Pliki do pobrania
Opis produktu
Korytko siatkowe, KDS/KDSO60H60/3
Rozwiń pełen opis ▼
Dane techniczne
Długość [m]
3
Materiał
Stal ocynkowana
Typ
KDS/KDSO60H60/3
PKWIU
Długość [mm]
Szerokość [mm]
60
Zgodność z normami
PN-EN 103462011
Pozostałe dane techniczne
Kształt profilu
Profil U
Szerokość
60 mm
Długość
3000 mm
Model
Bez łącznika
Liczba wbudowanych przegród
Brak
System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru
tak
Gatunek materiału
Inne
Kolor
Inne
Wysokość
60 mm
Średnica drutu
3.8 mm
Przekrój użyteczny
2200 mm²