Korytko siatkowe KDS/KDSO60H60/3 970106
Indeks lokalny:
TKM533BAKS
Numer katalogowy:
970106
Kod EAN:
Producent: BAKS
Długość [m]: 3
Długość [mm]: 3000
Materiał: Stal ocynkowana
Produkt wielkogabarytowy
Cena:
brutto / szt.
(w tym VAT 23%)
Dostępne 899 szt.
Odbiór za 1h
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Opis produktu
Korytko siatkowe, KDS/KDSO60H60/3
Dane techniczne
  • Długość [m]
    3
  • Materiał
    Stal ocynkowana
  • Typ
    KDS/KDSO60H60/3
  • PKWIU
  • Długość [mm]
    3000
  • Szerokość [mm]
    60
  • Zgodność z normami
    PN-EN 103462011
Pozostałe dane techniczne
  • Kształt profilu
    Profil U
  • Szerokość
    60 mm
  • Długość
    3000 mm
  • Model
    Bez łącznika
  • Liczba wbudowanych przegród
    Brak
  • System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru
    tak
  • Gatunek materiału
    Inne
  • Kolor
    Inne
  • Wysokość
    60 mm
  • Średnica drutu
    3.8 mm
  • Przekrój użyteczny
    2200 mm²