Korytko siatkowe KDS/KDSO 200H60/3 970120
Внутрішній артикул:
TKM523BAKS
№ каталоговий:
970120
Код EAN:
Виробник: BAKS
Długość [mm]: 3000
Materiał: Stal ocynkowana
Szerokość [mm]: 200
Виріб великого розміру
Ціна:
brutto / шт.
(з ПДВ 23%)
до 4 тижнів
На замовлення
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Опис товару
Korytko siatkowe KDS/KDSO200H60/3
Технічні дані
  • Długość [mm]
    3000
  • Szerokość [mm]
    200
  • Zgodność z normami
    PN-EN 103462011
  • Materiał
    Stal ocynkowana
  • Typ
    KDS/KDSO200H60/3
  • PKWIU
Інші технічні дані
  • Kształt profilu
    Profil U
  • Szerokość
    200 mm
  • Długość
    3000 mm
  • Model
    Bez łącznika
  • Liczba wbudowanych przegród
    Brak
  • System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru
    tak
  • Gatunek materiału
    Inne
  • Kolor
    Inne
  • Wysokość
    60 mm
  • Średnica drutu
    3.8 mm
  • Przekrój użyteczny
    9400 mm²