Korytko, KCL100H60/3 N 160810
Indeks lokalny:
TAM124BAKS
Numer katalogowy:
160810
Kod EAN:
Producent: BAKS
Długość [mm]: 3000
Grubość blachy [mm]: 0,7
Materiał: Stal ocynkowana
Produkt wielkogabarytowy
Cena:
brutto / szt.
(w tym VAT 23%)
do 4 tygodni
Na zamówienie
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Opis produktu
Dane techniczne
  • Długość [mm]
    3000
  • Materiał
    Stal ocynkowana
  • Typ
    KCL100H60/3 N
  • Zgodność z normami
    PN-EN 103462011
  • Grubość blachy [mm]
    0,7
  • Szerokość [mm]
    100
  • Waga 1mb [kg]
    1,18
  • PKWIU
Pozostałe dane techniczne
  • Wysokość
    60 mm
  • Grubość materiału
    0.7 mm
  • Przekrój użyteczny
    5800 mm²
  • Perforacja boczna
    tak
  • Układ otworów montażowych NATO
    nie
  • Model szerokorozpiętościowy
    nie
  • Materiał
    Stal
  • Gatunek materiału
    Inne
  • Kolor
    Inne
  • Szerokość
    100 mm
  • Długość
    3000 mm