Przekładnik prądowy 250/5A 2,5VA kl.1 SRA02505
Indeks lokalny:
AUK007HAGE
Numer katalogowy:
SRA02505
Kod EAN:
Producent: HAGER
Częstotliwość znamionowa [Hz]: 50/60
Głębokość [mm]: 30
Klasa dokładności: 1
Cena:
brutto / szt.
(w tym VAT 23%)
do 2 tygodni
Na zamówienie
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Opis produktu
Przekładniki prądowe
  • prąd strony wtórnej: 5 A,
  • zakres prądów strony pierwotnej: od 50 do 2000 A,
  • wejście pomiarowe (strona pierwotna przekładnika) dla przewodów okrągłych i szyn,
  • możliwość montażu na powierzchni płaskiej lub na szynie DIN 35 mm.
Dane techniczne
  • Częstotliwość znamionowa [Hz]
    50/60
  • Klasa dokładności
    1
  • Połączenie
    Śrubowe
  • Wysokość [mm]
    70
  • PKWIU
  • Głębokość [mm]
    30
  • Znamionowe napięcie izolacji [V]
    3000
  • Szerokość [mm]
    49,5
  • Przekładnia
Pozostałe dane techniczne
  • Model
    Przekładnik prądowy przelotowy
  • Znamionowy prąd wtórny
    5 A
  • Współczynnik przetężeniowy
    FS 5
  • Mocowanie zatrzaskowe
    tak
  • Liczba wejść pierwotnych
  • Znamionowy prąd pierwotny
    250 A