SERIA 18 Czujnik ruchu PIR IP40 1Z 10A 230V AC 1-500lx 360° 4x30m 184182300300PAS
Indeks lokalny:
APK007FIND
Numer katalogowy:
184182300300PAS
Kod EAN:
Producent: FINDER
Głębokość [mm]: 80,1
Kąt detekcji [°]: 360
Materiał styków: AgSnO2
Cena:
brutto / szt.
(w tym VAT 23%)
Dostępne 13 szt.
Odbiór za 1h
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Opis produktu
Właściwości:
  • Duży zasięg detekcji do 120 m2
  • Nowoczesny wygląd
  • Szybka instalacja dzięki zaciskom push-in
  • 1 zestyk zwierny 10 A z załączaniem w zerze
  • Montaż do puszki 60 mm lub puszki 502
  • Montaż na korytarzach (sufit)
  • Podwójne zaciski dla łatwiejszego łączenia czujników
Zastosowanie:
  • korytarze w hotelach i biurach
  • ciągi komunikacyjne
Dane techniczne
  • Głębokość [mm]
    80,1
  • Materiał styków
    AgSnO2
  • Montaż
    Podtynkowy
  • Napięcie znamionowe [V]
    230
  • Pobór mocy [VA]
    1,5
  • Prąd znamionowy [A]
    10
  • Rodzina
    18
  • Szerokość [mm]
    84
  • Znamionowy prąd załączania [A]
    20
  • Maksymalna odległość detekcji [m]
    4x30
  • Znamionowe napięcie łączeniowe AC [V]
  • Znamionowa moc łączeniowa dla AC15 (230V AC) [VA]