Złączka ZJU-24 R34RR-07010001003
Índice local:
TES011ERGO
Número de catálogo:
R34RR-07010001003
Fabricante: ERGOM
Nazwa skrócona: ZJU-240
Precio:
brutto / uds.
(IVA incluido 23%)
hasta una semana
Por encargo
Cantidad uds.
(múltiple:
1
Añadir a solicitud de presupuesto
Añadir al portapapeles
Imprimir
Descripción del producto
Złączka ZJU-24
Datos técnicos
  • Nazwa skrócona
    ZJU-240
  • PKWIU
Otros datos técnicos
  • Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej
    70 ... 240 mm²
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
    70 ... 240 mm²
  • Napięcie znamionowe
    1000 V
  • Rodzaj połączenia elektrycznego 2
    Połączenie śrubowe
  • Liczba biegunów
    1
  • Sposób montażu
    Szyna montażowa DIN TH-35 mm
  • Zakres temperatur pracy
    -25 ... 55 °C
  • Szerokość / rozmiar rastra
    37 mm
  • Wymagana płytka zamykająca
    nie
  • Z kołnierzem wprowadzeniowym
    nie
  • Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową
    70 ... 195 mm²
  • Prąd znamionowy In
    415 A