Korytko, KCP100H100/3 N 110810
Místní index:
TKM521BAKS
Katalogové číslo.:
110810
EAN kód:
Kliknutím na obrázek jej zvětšíte
Výrobce:
BAKS
Długość [mm]:
3000
Grubość blachy [mm]:
1,5
Materiał:
Stal ocynkowana
Zobrazit celý popis
objemné produkt
Cena:
brutto / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 4 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do košíku
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Dotaz na výrobek
Popis produktu
Technické údaje
Podrobnosti o výrobci
Soubory ke stažení
Popis produktu
Korytko do prowadzenia trasy kablowej system H100
Rozbalit celý popis ▼
Technické údaje
Długość [mm]
Materiał
Stal ocynkowana
Typ
KCP100H100/3 N
Zgodność z normami
PN-EN 103462011
Grubość blachy [mm]
1,5
Szerokość [mm]
100
Waga 1mb [kg]
3,28
PKWIU
Další technické údaje
Wysokość
100 mm
Grubość materiału
1.5 mm
Przekrój użyteczny
9800 mm²
Perforacja boczna
tak
Układ otworów montażowych NATO
nie
Model szerokorozpiętościowy
nie
Stal
Gatunek materiału
Inne
Kolor
Inne
Szerokość
100 mm
Długość
3000 mm