Stycznik mocy, DILMP200 109930
Indeks lokalny:
ATD095MOEL
Numer katalogowy:
109930
Kod EAN:
Producent: EATON
Napięcie znamionowe [V]: 24
Cena:
brutto / szt.
(w tym VAT 23%)
do 2 tygodni
Na zamówienie
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Opis produktu
Stycznik mocy, DILMP200
Dane techniczne
  • Napięcie znamionowe [V]
    24
Pozostałe dane techniczne
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz
    0 ... 0 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC
    24 ... 27 V
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V
    200 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V
    55 kW
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V
    75 kW
  • Wersja modułowa
    nie
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych
  • Liczba styków głównych rozwiernych
    0
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz
    0 ... 0 V
  • Rodzaj napięcia sterowania
    DC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V
    115 A
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V
    136 A
  • Znamionowa moc pracy NEMA
    93 kW