Wyłącznik różnicowoprądowy, PFIM-100/4/03-G 104384
Indeks lokalny:
ARP243MOEL
Numer katalogowy:
104384
Kod EAN:
Producent: EATON
Liczba biegunów: 4
Prąd różnicowy [mA]: 300
Prąd znamionowy [A]: 100
Cena:
brutto / szt.
(w tym VAT 23%)
do 2 tygodni
Na zamówienie
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Opis produktu
Wyłącznik różnicowoprądowy, PFIM-100/4/03-G
Dane techniczne
  • Liczba biegunów
    4
  • Prąd znamionowy [A]
    100
  • Prąd różnicowy [mA]
    300
  • PKWIU
Pozostałe dane techniczne
  • Liczba biegunów
    4
  • Prąd znamionowy
    100 A
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui
    440 V
  • Sposób montażu
    Szyna DIN
  • Ochrona selektywna
    nie
  • Wytrzymałość zwarciowa (Icw)
    10 kA
  • Rodzaj napięcia
    AC
  • Częstotliwość
    50 Hz
  • Stopień ochrony (IP)
    IP20
  • Głębokość wbudowania
    70.5 mm
  • Stopień zanieczyszczenia
    2
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
    1.5 ... 35 mm²
  • Napięcie znamionowe
    400 V
  • Znamionowy prąd różnicowy
    0.3 A
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp
    4 kV
  • Czułość
    AC
  • Wyzwalanie krótkozwłoczne
    tak
  • Odporność na udar prądowy
    3 kA
  • Z blokadą
    tak
  • Możliwość dodatkowego wyposażenia
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów
  • Temperatura otoczenia w warunkach pracy
    -25 ... 40 °C
  • Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego
    1.5 ... 16 mm²