Przekładnik prądowy 100/5 1-fazowy kl.1 LVZ00SE100-5K1
Indeks lokalny:
AUK039HAGE
Numer katalogowy:
LVZ00SE100-5K1
Kod EAN:
Kliknij zdjęcie, aby powiększyć
Producent:
HAGER
Częstotliwość znamionowa [Hz]:
60
Długość [mm]:
50
Głębokość [mm]:
30
Zobacz cały opis
Cena:
brutto / szt.
(w tym VAT 23%)
do 10 tygodni
Na zamówienie
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do koszyka
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Zapytaj o produkt
Opis produktu
Dane techniczne
Dane producenta
Opakowania zbiorcze
Pliki do pobrania
Opis produktu
Przekładnik prądowy 100/5 1-fazowy kl.1
Rozwiń pełen opis ▼
Dane techniczne
Częstotliwość znamionowa [Hz]
60
Głębokość [mm]
30
Moc wejściowa [VA]
2,5
Stopień ochrony
IP10
Typ podłączenia
Połączenie śrubowe
Zakres temperatur pracy [°C]
od -40 do 40
Przekładnia
100;5
Temperatura magazynowania [°C]
od -40 do 75
Przekrój przewodu (linka) [mm²]
1 - 6
PKWIU
Długość [mm]
50
Moc [VA]
2,5
Montaż
Na szynie TH-35
Szerokość [mm]
49,5
Wysokość [mm]
70
Dokładność [s]
1
Średnica otwarcia [mm]
21
Znamionowe napięcie izolacji [kV]
3
Przekrój przewodu (drut) [mm²]
Pozostałe dane techniczne
Model
Przekładnik prądowy prętowy
Znamionowy prąd wtórny
5 A
Współczynnik przetężeniowy
FS 5
Średnica przepustu
21 mm
Liczba wejść pierwotnych
Znamionowy prąd pierwotny
100 A