Złączka ZJU-24 R34RR-07010001003
Indeks lokalny:
TES011ERGO
Numer katalogowy:
R34RR-07010001003
Kliknij zdjęcie, aby powiększyć
Producent:
ERGOM
Nazwa skrócona:
ZJU-240
Zobacz cały opis
Cena:
brutto / szt.
(w tym VAT 23%)
do tygodnia
Na zamówienie
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do koszyka
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Zapytaj o produkt
Opis produktu
Dane techniczne
Dane producenta
Opakowania zbiorcze
Opis produktu
Złączka ZJU-24
Rozwiń pełen opis ▼
Dane techniczne
Nazwa skrócona
ZJU-240
PKWIU
Pozostałe dane techniczne
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej
70 ... 240 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
70 ... 240 mm²
Napięcie znamionowe
1000 V
Rodzaj połączenia elektrycznego 2
Połączenie śrubowe
Liczba biegunów
1
Sposób montażu
Szyna montażowa DIN TH-35 mm
Zakres temperatur pracy
-25 ... 55 °C
Szerokość / rozmiar rastra
37 mm
Wymagana płytka zamykająca
nie
Z kołnierzem wprowadzeniowym
nie
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową
70 ... 195 mm²
Prąd znamionowy In
415 A