Łącznik krzywkowy 16A, rozłącznik 0-1 trójbiegunowy, w obudowie OB11 SK16-2.8211\OB11
Indeks lokalny:
ALK079SPAM
Numer katalogowy:
SK16-2.8211\OB11
Kod EAN:
Producent: SPAMEL
Prąd ciągły [A]: 16
Stopień ochrony: IP65
Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]: 3.5
Cena:
brutto / szt.
(w tym VAT 23%)
Dostępne 30 szt.
Odbiór za 1h
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Opis produktu
Dane techniczne
  • Prąd ciągły [A]
    16
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]
  • Stopień ochrony
    IP65
Pozostałe dane techniczne
  • Model
    Przełącznik
  • Z pozycją 0
    tak
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    16 A
  • Stopień ochrony (IP) strony czołowej
    IP65
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych
    0
  • Do montażu na płycie
    tak
  • Do instalacji w tablicach rozdzielczych
    nie
  • Kompletne urządzenie w obudowie
  • Rodzaj elementu wykonawczego
    Pokrętło
  • Liczba biegunów
    3
  • Z powrotem do położenia 0
    nie
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V
    3.5 kW