Przekaźnik elektromagnetyczny 230V PP-1Z-LED-230V
Index local:
APE017FIFQ
Numéro de catalogue:
PP-1Z-LED-230V
Code EAN:
Cliquer sur la photo pour l'agrandir
Producteur:
F&F
Czas wyłączenia [ms]:
maks. 20
Moc [W]:
0,6
Stopień ochrony:
IP20
Voir la description complète
Prix:
brutto / pcs.
(y compris la TVA 23%)
jusqu'à 2 semaines
Sur commande
Quantité pcs.
(plusieurs:
1
Ajouter au panier
Ajouter à la demande de devis
Ajouter au presse-papiers
Imprimer
Renseignez-vous sur le produit
Description du produit
Données techniques
Détails du fabricant
Emballage en vrac
Fichiers à télécharger
Description du produit
Przekaźniki elektromagnetyczne w obudowie do bezpośredniego montażu w puszce podtynkowej Ø60.
Développer la description complète ▼
Données techniques
Czas wyłączenia [ms]
maks. 20
Stopień ochrony
IP20
Zasilanie [V]
100/265
Szerokość opakowania [mm]
50
Czas zadziałania [ms]
maks. 40
Moc [W]
0,6
Trwałość mechaniczna
5000000 cykli
Wysokość opakowania [mm]
25
Waga opakowania [kg]
0,2
PKWIU
Autres données techniques
Rodzaj połączenia elektrycznego
Połączenie śrubowe
Z odłączalnymi zaciskami
nie
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz
100 ... 265 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC
230 ... 230 V
Tryb przełączania napędu
Monostabilny
Rodzaj styku
Pojedynczy
Rodzaj napięcia zasilania
AC/DC
Napięcie pracy dla AC 60 Hz
100 ... 265 V
Stopień ochrony (IP)
Wysokość
43 mm
Kompletny z gniazdem
nie
Ze wskaźnikiem LED
tak
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz
100 ... 265 V
Rodzaj napięcia sterowania
AC/DC
Liczba styków zwiernych
1
Z wymuszonym prowadzeniem styku
Napięcie pracy dla AC 50 Hz
100 ... 265 V
Prąd znamionowy
16 A
Szerokość
48 mm
Głębokość
25 mm
Élargir les données techniques ▼
Détails du fabricant
Producteur
F&F Filipowski S.K.
Adresse
95-200 Pabianice Konstantynowska 79/81 Polska
E-mail
biuro@fif.com.pl
Emballage en vrac
Une sorte de paquet
Sztuka
Quantité
1 pcs.
poids (kg)
0,056
Largeur (m)
Longueur (m)
Profondeur (m)
Fichiers à télécharger
Télécharger tous les fichiers
Karta-katalogowa.pdf
UE_FF012_18_PK_PP_dek_zgod_CE_1.pdf
FF_RoHS_2022.pdf
FF_PP-1Zi_230V_inst_D150410_PL.pdf