Łącznik krzywkowy 40A, łącznik obwodów 0-1-2-3, w obudowie OB2 ŁK40-2.8445\OB2
Indice locale:
ALK103SPAM
Numero di catalogo:
ŁK40-2.8445\OB2
Codice EAN:
Produttore: SPAMEL
Kolor: Czarny
Prąd ciągły [A]: 40
Stopień ochrony: IP65
Prezzo:
brutto / pezzi
(inclusa IVA 23%)
fino a 2 settimane
Su ordinazione
Quantità pezzi
(multiplo:
1
Aggiungi alla richiesta di preventivo
Aggiungi agli appunti
Stampa
Descrizione del prodotto
Dati tecnici
  • Kolor
    Czarny
  • Stopień ochrony
    IP65
  • Kolor dokładny
    Czarny
  • Prąd ciągły [A]
    40
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]
Altri dati tecnici
  • Model
    Przełącznik
  • Z powrotem do położenia 0
    nie
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V
    20 kW
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych
  • Liczba styków pomocniczych przełącznych
  • Do montażu tablicowego
    nie
  • Do montażu pośredniego
  • Materiał obudowy
    Tworzywo sztuczne
  • Rodzaj podłączenia styków głównych
    Połączenie śrubowe
  • Z pozycją 0
    tak
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    40 A