Łącznik krzywkowy 16A, przełącznik zmiany kierunku obrotów L-O-P, w obudowie OB11 SK16-3.8368\OB11
Indeks lokalny:
ALK082SPAM
Numer katalogowy:
SK16-3.8368\OB11
Kod EAN:
Producent: SPAMEL
Prąd ciągły [A]: 16
Stopień ochrony: IP65
Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]: 3.5
Cena:
brutto / szt.
(w tym VAT 23%)
Dostępne 19 szt.
Odbiór za 1h
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Opis produktu
Łącznik krzywkowy 16A, przełącznik zmiany kierunku obrotów L-O-P, w obudowie OB11. Łączniki krzywkowe są elektrycznymi obrotowymi łącznikami wielotorowymi przystosowanymi do załączania i wyłączania prądów. Łączniki krzywkowe znajdują zastosowanie w obwodach instalacji elektrycznych niskiego napięcia zwłaszcza jako wyłączniki, rozłączniki, przełączniki oraz łączniki sterownicze. Łączniki krzywkowe mogą być zainstalowane w pomieszczeniach zamkniętych (3 stopień zanieczyszczenia - przeznaczenie przemysłowe) w temp. -40...+70°C.
Dane techniczne
  • Prąd ciągły [A]
    16
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]
  • Stopień ochrony
    IP65
Pozostałe dane techniczne
  • Model
    Przełącznik
  • Z powrotem do położenia 0
    nie
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V
    3.5 kW
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych
  • Liczba styków pomocniczych przełącznych
  • Do montażu tablicowego
    nie
  • Do montażu pośredniego
  • Materiał obudowy
    Tworzywo sztuczne
  • Rodzaj podłączenia styków głównych
    Połączenie śrubowe
  • Z pozycją 0
    tak
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    16 A