Indicador digital de valor de corriente, trifásico DMA-3, medida semiindirecta 250/5A DMA-3-250-5A
Внутрішній артикул:
NPI023FIFQ
№ каталоговий:
DMA-3-250-5A
Код EAN:
Натисни на фото щоб збільшити
Виробник:
F&F
Instalación:
En el carril TH-35
Consumo de energía [W]:
4
Temperatura de funcionamiento [°C]:
-25÷50
Дивіться повний опис
Ціна:
bruto / шт.
(з ПДВ 23%)
Немає на складі
Товар знятий з виробництва, запитайте про заміну
Додати до запиту на пропозицію
Роздрукувати
Запитайте про товар
Опис товару
Технічні дані
Інформація про виробника
Файли для завантаження
Опис товару
Indicador digital del valor de corriente, trifásico DMA-3 con medida semiindirecta 250/5A
Розгорнути повний опис ▼
Технічні дані
Instalación
En el carril TH-35
-25÷50
PKWIU
Consumo de energía [W]
4
Tipo de dispositivo de medición
amperímetro digital
Інші технічні дані
Wartość końcowa skali
250 A
Połączenie przez przekładnik
Sí
Straty mocy
4 W
Skala ponadzakresowa
No
Model
Szyna DIN
Wysokość
90 mm
System pomiarowy
Cyfrowy
Podświetlenie skali pomiarowej
Sí
Zakres pomiarowy
0 ... 250 A