Dispositif à courant résiduel, PFIM-100/4/03-G 104384
Lokaler Index:
ARP243MOEL
Katalognummer:
104384
EAN-Code:
Hersteller: EATON
Nombre de pôles: 4
Courant différentiel [mA]: 300
Courant nominal [A]: 100
Preis:
brut / stk.
(inklusive MwSt 23%)
bis zu 2 Wochen
Auf Bestellung
Menge stk.
(mehrere:
1
Zur Angebotsanfrage hinzufügen
Zur Zwischenablage hinzufügen
Drucken
Produktbeschreibung
Dispositif à courant résiduel, PFIM-100/4/03-G
Technische Daten
  • Nombre de pôles
    4
  • Courant nominal [A]
    100
  • Courant différentiel [mA]
    300
  • PKWIU
Weitere technische Daten
  • Liczba biegunów
    4
  • Prąd znamionowy
    100 A
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui
    440 V
  • Sposób montażu
    Szyna DIN
  • Ochrona selektywna
    Non
  • Wytrzymałość zwarciowa (Icw)
    10 kA
  • Rodzaj napięcia
    AC
  • Częstotliwość
    50 Hz
  • Stopień ochrony (IP)
    IP20
  • Głębokość wbudowania
    70.5 mm
  • Stopień zanieczyszczenia
    2
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
    1.5 ... 35 mm²
  • Napięcie znamionowe
    400 V
  • Znamionowy prąd różnicowy
    0.3 A
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp
    4 kV
  • Czułość
    AC
  • Wyzwalanie krótkozwłoczne
    Oui
  • Odporność na udar prądowy
    3 kA
  • Z blokadą
    Oui
  • Możliwość dodatkowego wyposażenia
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów
  • Temperatura otoczenia w warunkach pracy
    -25 ... 40 °C
  • Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego
    1.5 ... 16 mm²