TEHALIT.LF Kanał elektroinstalacyjny 15x15 czarny LF1501509011
Indeks lokalny:
TKP087TEHA
Numer katalogowy:
LF1501509011
Kod EAN:
Producent: TEHALIT
Bezhalogenowe: Nie
Długość [mm]: 2000
Kolor: Grafitowy
Produkt wielkogabarytowy
Cena:
brutto / szt.
(w tym VAT 23%)
do 4 tygodni
Na zamówienie
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Opis produktu
Kanał elektroinstalacyjny z serii tehalit.LF, której osprzęt służy do montażu systemu kanałów.
Charakterystyka serii:
Dane techniczne
  • Bezhalogenowe
    Nie
  • Kolor
    Grafitowy
  • Rodzina
    TEHALIT.LF
  • Wysokość [mm]
    15
  • Wykończenie powierzchni
    Naturalne
  • Ilość komór
    1
  • PKWIU
  • Długość [mm]
    2000
  • Materiał
    PVC
  • Szerokość [mm]
    15
  • Zakres temperatur pracy [°C]
    od -5 do 65
  • Przekrój użyteczny [mm²]
    150
  • Folia ochronna
    Nie
Pozostałe dane techniczne
  • Wysokość
    15 mm
  • Długość
    2000 mm
  • Materiał
    Tworzywo sztuczne
  • Bezhalogenowe
  • System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru
  • Przezroczysty
  • Liczba przegród stałych
    0
  • Sposób mocowania
    Perforowanie dna
  • Z klamrami kablowymi
  • Z łącznikiem
  • Przetłoczenia
  • Szerokość
    15 mm
  • Przekrój użyteczny
    150 mm²