Krytko, KPJ35H30/3 130603
Místní index:
TKM360BAKS
Katalogové číslo.:
130603
EAN kód:
Výrobce: BAKS
Lunghezza [mm]: 3000
Spessore lamiera [mm]: 1
Materiale: acciaio galvanizzato
objemné produkt
Cena:
lordo / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 4 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
Technické údaje
  • Lunghezza [mm]
    3000
  • Materiale
    acciaio galvanizzato
  • Tipo
    KPJ35H30/3
  • Peso 1 metro [kg]
    0,76
  • PKWIU
  • Spessore lamiera [mm]
    1
  • Larghezza [mm]
    35
  • Peso [g]
    760
  • Conformità agli standard
    PN-EN 103462011
Další technické údaje
  • Wysokość
    30 mm
  • Grubość materiału
    1 mm
  • Przekrój użyteczny
    850 mm²
  • Perforacja boczna
  • Układ otworów montażowych NATO
    No
  • Model szerokorozpiętościowy
    No
  • Materiał
    Stal
  • Gatunek materiału
    Inne
  • Kolor
    Inne
  • Szerokość
    35 mm
  • Długość
    3000 mm