Connettore ZJU-24 R34RR-07010001003
Indeks lokalny:
TES011ERGO
Numer katalogowy:
R34RR-07010001003
Producent: ERGOM
nome corto: ZJU-240
Cena:
lordo / szt.
(w tym VAT 23%)
do tygodnia
Na zamówienie
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Opis produktu
Connettore ZJU-24
Dane techniczne
  • nome corto
    ZJU-240
  • PKWIU
Pozostałe dane techniczne
  • Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej
    70 ... 240 mm²
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
    70 ... 240 mm²
  • Napięcie znamionowe
    1000 V
  • Rodzaj połączenia elektrycznego 2
    Połączenie śrubowe
  • Liczba biegunów
    1
  • Sposób montażu
    Szyna montażowa DIN TH-35 mm
  • Zakres temperatur pracy
    -25 ... 55 °C
  • Szerokość / rozmiar rastra
    37 mm
  • Wymagana płytka zamykająca
    No
  • Z kołnierzem wprowadzeniowym
    No
  • Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową
    70 ... 195 mm²
  • Prąd znamionowy In
    415 A