Passerella portacavi in rete KDS/KDSO 200H60/3 970120
Índice local:
TKM523BAKS
Número de catálogo:
970120
Código EAN:
Fabricante: BAKS
Lunghezza [mm]: 3000
Materiale: acciaio galvanizzato
Larghezza [mm]: 200
Producto grande
Precio:
lordo / uds.
(IVA incluido 23%)
hasta 4 semanas
Por encargo
Cantidad uds.
(múltiple:
1
Añadir a solicitud de presupuesto
Añadir al portapapeles
Imprimir
Descripción del producto
Vassoio a rete KDS/KDSO200H60/3
Datos técnicos
  • Lunghezza [mm]
    3000
  • Larghezza [mm]
    200
  • Conformità agli standard
    PN-EN 103462011
  • Materiale
    acciaio galvanizzato
  • Tipo
    KDS/KDSO200H60/3
  • PKWIU
Otros datos técnicos
  • Kształt profilu
    Profil U
  • Szerokość
    200 mm
  • Długość
    3000 mm
  • Model
    Bez łącznika
  • Liczba wbudowanych przegród
    Brak
  • System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru
  • Gatunek materiału
    Inne
  • Kolor
    Inne
  • Wysokość
    60 mm
  • Średnica drutu
    3.8 mm
  • Przekrój użyteczny
    9400 mm²