Connettore ZJU-24 R34RR-07010001003
local index:
TES011ERGO
Catalog number:
R34RR-07010001003
Manufacturer: ERGOM
nome corto: ZJU-240
Price:
lordo / pcs.
(including VAT 23%)
up to a week
On request
Quantity pcs.
(multiplicity:
1
Add to inquiry
Add to clipboard
Print
Product description
Connettore ZJU-24
Technical data
  • nome corto
    ZJU-240
  • PKWIU
Other technical data
  • Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej
    70 ... 240 mm²
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
    70 ... 240 mm²
  • Napięcie znamionowe
    1000 V
  • Rodzaj połączenia elektrycznego 2
    Połączenie śrubowe
  • Liczba biegunów
    1
  • Sposób montażu
    Szyna montażowa DIN TH-35 mm
  • Zakres temperatur pracy
    -25 ... 55 °C
  • Szerokość / rozmiar rastra
    37 mm
  • Wymagana płytka zamykająca
    No
  • Z kołnierzem wprowadzeniowym
    No
  • Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową
    70 ... 195 mm²
  • Prąd znamionowy In
    415 A