Interruttore a camma 40A, interruttore circuito 0-1-2-3, custodia OB2 ŁK40-2.8445\OB2
Índice local:
ALK103SPAM
Número de catálogo:
ŁK40-2.8445\OB2
Código EAN:
Fabricante: SPAMEL
Colore: Nero
Corrente continua [A]: 40
Livello di sicurezza: IP65
Precio:
lordo / uds.
(IVA incluido 23%)
hasta 2 semanas
Por encargo
Cantidad uds.
(múltiple:
1
Añadir a solicitud de presupuesto
Añadir al portapapeles
Imprimir
Descripción del producto
Datos técnicos
  • Colore
    Nero
  • Livello di sicurezza
    IP65
  • Colore accurato
    Nero
  • Corrente continua [A]
    40
  • Potenza operativa nominale con AC-3, 400 V [kW]
Otros datos técnicos
  • Model
    Przełącznik
  • Z powrotem do położenia 0
    No
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V
    20 kW
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych
  • Liczba styków pomocniczych przełącznych
  • Do montażu tablicowego
    No
  • Do montażu pośredniego
  • Materiał obudowy
    Tworzywo sztuczne
  • Rodzaj podłączenia styków głównych
    Połączenie śrubowe
  • Z pozycją 0
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    40 A