Interruttore di alimentazione, 125 A, 3 poli, NZMN2-A125 259091
Indice locale:
ALP110MOEL
Numero di catalogo:
259091
Codice EAN:
Produttore: EATON
Numero di poli: 3
Corrente nominale [A]: 125
Prezzo:
lordo / pezzi
(inclusa IVA 23%)
fino a 2 settimane
Su ordinazione
Quantità pezzi
(multiplo:
1
Aggiungi alla richiesta di preventivo
Aggiungi agli appunti
Stampa
Descrizione del prodotto
Interruttore di alimentazione, 125 A, 3 poli, NZMN2-A125
Dati tecnici
  • Numero di poli
    3
  • Corrente nominale [A]
    125
Altri dati tecnici
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    125 A
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz
    50 kA
  • Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego
    0 ... 0 A
  • Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym
    No
  • Budowa urządzenia
    Urządzenie mocowane na stałe
  • Opcjonalny montaż na szynie DIN TH
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych
    0
  • Ze wskaźnikiem wyłączenia
    No
  • Umiejscowienie przyłączy obwodów głównych
    Strona przednia
  • W komplecie z zabezpieczeniem
  • Opcjonalny napęd silnikowy
  • Zakres napięcia znamionowego
    690 ... 690 V
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego
    100 ... 125 A
  • Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego
    750 ... 1250 A