Relè elettromagnetico 230V PP-1Z-LED-230V
Místní index:
APE017FIFQ
Katalogové číslo.:
PP-1Z-LED-230V
EAN kód:
Výrobce: F&F
Tempo di spegnimento [ms]: massimo 20
Potenza [W]: 0,6
Livello di sicurezza: IP20
Cena:
lordo / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 2 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
Relè elettromagnetici in custodia per installazione diretta su scatola da incasso Ø60.
Technické údaje
  • Tempo di spegnimento [ms]
    massimo 20
  • Livello di sicurezza
    IP20
  • Alimentazione [V]
    100/265
  • Larghezza imballo [mm]
    50
  • Tempo di risposta [ms]
    massimo 40
  • Potenza [W]
    0,6
  • Durabilità meccanica
    5000000 cicli
  • Altezza imballo [mm]
    25
  • Peso imballo [kg]
    0,2
  • PKWIU
Další technické údaje
  • Rodzaj połączenia elektrycznego
    Połączenie śrubowe
  • Z odłączalnymi zaciskami
    No
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz
    100 ... 265 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC
    230 ... 230 V
  • Tryb przełączania napędu
    Monostabilny
  • Rodzaj styku
    Pojedynczy
  • Rodzaj napięcia zasilania
    AC/DC
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz
    100 ... 265 V
  • Stopień ochrony (IP)
    IP20
  • Wysokość
    43 mm
  • Kompletny z gniazdem
    No
  • Ze wskaźnikiem LED
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz
    100 ... 265 V
  • Rodzaj napięcia sterowania
    AC/DC
  • Liczba styków zwiernych
    1
  • Z wymuszonym prowadzeniem styku
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz
    100 ... 265 V
  • Prąd znamionowy
    16 A
  • Szerokość
    48 mm
  • Głębokość
    25 mm