Contattore di potenza, DILMP200 109930
Indice locale:
ATD095MOEL
Numero di catalogo:
109930
Codice EAN:
Produttore: EATON
Tensione nominale [V]: 24
Prezzo:
lordo / pezzi
(inclusa IVA 23%)
fino a 2 settimane
Su ordinazione
Quantità pezzi
(multiplo:
1
Aggiungi alla richiesta di preventivo
Aggiungi agli appunti
Stampa
Descrizione del prodotto
Contattore di potenza, DILMP200
Dati tecnici
  • Tensione nominale [V]
    24
Altri dati tecnici
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz
    0 ... 0 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC
    24 ... 27 V
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V
    200 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V
    55 kW
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V
    75 kW
  • Wersja modułowa
    No
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych
  • Liczba styków głównych rozwiernych
    0
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz
    0 ... 0 V
  • Rodzaj napięcia sterowania
    DC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V
    115 A
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V
    136 A
  • Znamionowa moc pracy NEMA
    93 kW