Interruttore automatico differenziale, PFIM-100/4/03-G 104384
Внутрішній артикул:
ARP243MOEL
№ каталоговий:
104384
Код EAN:
Виробник: EATON
Numero di poli: 4
Corrente differenziale [mA]: 300
Corrente nominale [A]: 100
Ціна:
lordo / шт.
(з ПДВ 23%)
до 2 тижнів
На замовлення
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Опис товару
Interruttore automatico differenziale, PFIM-100/4/03-G
Технічні дані
  • Numero di poli
    4
  • Corrente nominale [A]
    100
  • Corrente differenziale [mA]
    300
  • PKWIU
Інші технічні дані
  • Liczba biegunów
    4
  • Prąd znamionowy
    100 A
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui
    440 V
  • Sposób montażu
    Szyna DIN
  • Ochrona selektywna
    No
  • Wytrzymałość zwarciowa (Icw)
    10 kA
  • Rodzaj napięcia
    AC
  • Częstotliwość
    50 Hz
  • Stopień ochrony (IP)
    IP20
  • Głębokość wbudowania
    70.5 mm
  • Stopień zanieczyszczenia
    2
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
    1.5 ... 35 mm²
  • Napięcie znamionowe
    400 V
  • Znamionowy prąd różnicowy
    0.3 A
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp
    4 kV
  • Czułość
    AC
  • Wyzwalanie krótkozwłoczne
  • Odporność na udar prądowy
    3 kA
  • Z blokadą
  • Możliwość dodatkowego wyposażenia
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów
  • Temperatura otoczenia w warunkach pracy
    -25 ... 40 °C
  • Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego
    1.5 ... 16 mm²