TEHALIT.BK Końcówka kanału wanna stalowa BKW 400x(90-130) stal BKWE400090
Místní index:
TAK767TEHA
Katalogové číslo.:
BKWE400090
EAN kód:
Výrobce: TEHALIT
Bezhalogenowe: Tak
Długość [mm]: 125
Kolor: Srebrny
Cena:
brutto / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 4 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
Charakterystyka serii:
System kanałów współpoziomych tehalit.BK służy do prowadzenia kabli i innych instalacji, np. rur wodnych lub grzewczych w podłogach, w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. System tehalit.BK może być stosowany przy płaskich wylewkach od 30 mm.
Technické údaje
  • Bezhalogenowe
    Tak
  • Kolor
    Srebrny
  • Rodzina
    TEHALIT.BK
  • Wysokość [mm]
    90
  • Zakres poziomowania
    90/130
  • Długość [mm]
    125
  • Materiał
    Blacha stalowa ocynkowana
  • Szerokość [mm]
    400
  • Kolor dokładny
    Ocynk
  • PKWIU
Další technické údaje
  • Szerokość
    400 mm
  • Do kanałów zalewanych w posadzce, otwartych
    tak
  • Do kanałów zalewanych w posadzce, zamkniętych
  • Wysokość
    90 mm
  • Do kanałów podpodłogowych zlicowanych z wylewką
    nie
  • Zakres możliwej niwelacji poziomu
    90 ... 130 mm