Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Wyróżnienia i certyfikaty hurtowni elektrycznej el12

Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o. wyróżnia się na rynku branży elektrotechnicznej innowacyjnością, nowoczesnymi metodami zarządzania o czym świadczą wręczane nagrody, wyróżnienia i certyfikaty. Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z ofertą hurtowni elektrycznej el12.

Diamenty Forbesa

Diamenty Forbesa - nagroda przyznawana jest dla przedsiębiorstw, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości. Firmy oceniane są na podstawie sprawozdań finansowych złożonych do KRS. Dodatkowo wygenerowana lista laureatów jest sprawdzana w celu wyeliminowania przedsiębiorstw, w których skokowy wzrost wartości był efektem jednorazowych zdarzeń nadzwyczajnych. Przedsiębiorstwo el12 sp. z o.o. otrzymuje te nagrodę już od kilku laz z rzędu.

Medal Komisji Eukacji Narodowej

Medal Komisji Edukacji Narodowej – polskie odznaczenie resortowe nadawane za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania przez Ministra Edukacji Narodowej. To odznaczenie otrzymał Prezes Przedsiębiorstwa el12 sp. z o.o. za całokształt działań w ramach Programu Akademia el12.

Tytuł Rozważna firma otrzymuje firma w uznaniu za konsekwentne przestrzeganie Kanonu Dobrych Praktyk Rozważnych Firm i stosowanie następujących procedur: weryfikację wiarygodności i wypłacalności kontrahentów, zapobieganiu utracie płatności poprzez monitoring należności oraz szybkie decyzje o odzyskiwaniu długów zagrożonych brakiem zapłaty, stosowanie jednakowych standardów moralności płatniczej wobec siebie , jak i swoich kontrahentów oraz kreowanie najlepszych wzorców w relacjach biznesowych. Przedsiębiorstwo el12 sp. z o.o otrzymało certyfikat z rąk Euleo.

Każdego roku Newsweek sporządza ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się firm rodzinnych w Polsce. Przedsiębiorstwo el12 sp. z o.o. w 2012r. znalazło się na drugim miejscu w kategorii średnich przedsiębiorstw na opolszczyźnie.

Logo Firma Dobrze Widziana

Tytuł "Firma Dobrze Widziana" może otrzymać każde przedsiębiorstwo prywatne, państwowe lub jego oddział, które należy do Business Centre Club. Głównym elementem podlegającym ocenie jest polityka firmy wobec pracowników. Ocenie podlega: przestrzeganie zasad równouprawnienia, narzędzia i procedury wewnętrzne sprzyjające wyrównywaniu szans zawodowych kobiet i mężczyzn; oceniana jest także skuteczność oraz metody komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy nt. jej społecznie odpowiedzialnych działań. Celem konkursu Firma Dobrze Widziana jest promowanie firm, które prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i skutecznych metod komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej.

Gazele biznesu

Gazela Biznesu to nagroda dla małego lub średniego przedsiębiorstwa, które dzięki dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu do Gazel Biznesu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikacje danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Przedsiębiorstwo el12 sp. z o.o. tę nagrodę otrzymuje już od kilku lat.

Medal europejski

Medal Europejski – organizatorem tego przedsięwzięcia jest BCC przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jego celem jest wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim . Nominowana usługa lub wyrób musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie, patenty, licencje itp. Przedsiębiorstwo el12 sp. z o.o. posiada taki medal wśród innych wyróżnień.

Certyfikat Rzetelności to świadectwo wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej firmy. Można go otrzymać w ramach programu Rzetelna Firma. Celem tego jest wspieranie przedsiębiorstw, biorących w nim udział, w budowaniu reputacji, wzmocnieniu pozytywnego wizerunku oraz wyróżnieniu spośród konkurencji. Przedsiębiorstwo el12 sp. z o.o. od kilku lat odbiera ten certyfikat.

Certyfikat Złotego Płatnika - wyróżnienie przyznawane firmom za zachowanie najwyższych standardów płatniczych w 2014 roku. Przedsiębiorstwo el12 sp z o.o. zostało nagrodzone przez firmę EULER HERMES.

Mapa kategorii
Copyright - 2023 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sklep elektryczny el12 - internetowa hurtownia elektryczna.