Canal KPL50H30/3 130405
Indeks lokalny:
TKM269BAKS
Numer katalogowy:
130405
Kod EAN:
Producent: BAKS
Longueur [mm]: 3000
Largeur [mm]: 50
Poids [g]: 650
Produkt wielkogabarytowy
Cena:
brut / szt.
(w tym VAT 23%)
do 4 tygodni
Na zamówienie
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Opis produktu
Canal KPL50H30/3
Dane techniczne
  • Longueur [mm]
    3000
  • Poids [g]
    650
  • Largeur [mm]
    50
  • PKWIU
Pozostałe dane techniczne
  • Wysokość
    30 mm
  • Grubość materiału
    0.7 mm
  • Przekrój użyteczny
    1300 mm²
  • Perforacja boczna
    Oui
  • Układ otworów montażowych NATO
    Non
  • Model szerokorozpiętościowy
    Non
  • Materiał
    Stal
  • Gatunek materiału
    Inne
  • Kolor
    Inne
  • Szerokość
    50 mm
  • Długość
    3000 mm