Disjoncteur série 15kA (3+N-pôle), FAZ-B16/3N 278949
Indice locale:
ABB808MOEL
Numero di catalogo:
278949
Codice EAN:
Produttore: EATON
Nombre de pôles: 4
Courant nominal [A]: 16
Taper: FAZ-B16/3N
Prezzo:
brut / pezzi
(inclusa IVA 23%)
fino a 2 settimane
Su ordinazione
Quantità pezzi
(multiplo:
1
Aggiungi alla richiesta di preventivo
Aggiungi agli appunti
Stampa
Descrizione del prodotto
&taureau; Caractéristiques B, C, D, Z, K, S
• Indicateur d'état de réglage du contact optique (rouge/vert)
• Clips de protection
• Accessoires riches
Dati tecnici
  • Nombre de pôles
    4
  • Taper
    FAZ-B16/3N
  • Courant nominal [A]
    16
Altri dati tecnici
  • Charakterystyka wyzwalania
    B
  • Liczba biegunów chronionych
    3
  • Napięcie znamionowe
    400 V
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp
    4 kV
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V
    10 kA
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V
    15 kA
  • Zakres częstotliwości
    50 ... 60 Hz
  • Jednocześnie rozłączany biegun N
    Oui
  • Stopień zanieczyszczenia
    2
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów
    4
  • Stopień ochrony (IP)
    IP20
  • Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego
    1 ... 25 mm²
  • Liczba biegunów (całkowita)
  • Prąd znamionowy
    16 A
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui
    440 V
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V
    10 kA
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V
    15 kA
  • Rodzaj napięcia
    AC
  • Klasa ograniczenia energii
    3
  • Kategoria przepięcia
  • Możliwość dodatkowego wyposażenia
    Oui
  • Głębokość wbudowania
    70.5 mm
  • Temperatura otoczenia w warunkach pracy
    -25 ... 75 °C
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
    1 ... 25 mm²