Relais électromagnétique 230V PP-1Z-LED-230V
local index:
APE017FIFQ
Catalog number:
PP-1Z-LED-230V
EAN code:
Manufacturer: F&F
Temps d'arrêt [ms]: 20 maximum
Puissance [W]: 0,6
Niveau de sécurité: IP20
Price:
brut / pcs.
(including VAT 23%)
up to 2 weeks
On request
Quantity pcs.
(multiplicity:
1
Add to inquiry
Add to clipboard
Print
Product description
Relais électromagnétiques en boîtier pour montage direct dans une boîte d'encastrement Ø60.
Technical data
  • Temps d'arrêt [ms]
    20 maximum
  • Niveau de sécurité
    IP20
  • Puissance [V]
    100/265
  • Largeur du colis [mm]
    50
  • Temps de déclenchement [ms]
    maximum 40
  • Puissance [W]
    0,6
  • Durabilité mécanique
    5000000 cycles
  • Hauteur du colis [mm]
    25
  • Poids du colis [kg]
    0,2
  • PKWIU
Other technical data
  • Rodzaj połączenia elektrycznego
    Połączenie śrubowe
  • Z odłączalnymi zaciskami
    Non
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz
    100 ... 265 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC
    230 ... 230 V
  • Tryb przełączania napędu
    Monostabilny
  • Rodzaj styku
    Pojedynczy
  • Rodzaj napięcia zasilania
    AC/DC
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz
    100 ... 265 V
  • Stopień ochrony (IP)
    IP20
  • Wysokość
    43 mm
  • Kompletny z gniazdem
    Non
  • Ze wskaźnikiem LED
    Oui
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz
    100 ... 265 V
  • Rodzaj napięcia sterowania
    AC/DC
  • Liczba styków zwiernych
    1
  • Z wymuszonym prowadzeniem styku
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz
    100 ... 265 V
  • Prąd znamionowy
    16 A
  • Szerokość
    48 mm
  • Głębokość
    25 mm