Interrupteur-sectionneur 160A 3 pôles+N RSI-4160N\W03
Indeks lokalny:
ALI003SPAM
Numer katalogowy:
RSI-4160N\W03
Kod EAN:
Producent: SPAMEL
Tension d'isolation nominale [V]: 690
Courant permanent [A]: 160
Niveau de sécurité: IP20
Cena:
brut / szt.
(w tym VAT 23%)
do tygodnia
Na zamówienie
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Opis produktu
Les interrupteurs-sectionneurs compacts RSI sont conçus pour fonctionner dans des circuits avec une tension nominale jusqu'à 690 V, dans les catégories d'utilisation AC-21A...AC-23A et dans des circuits DC avec une tension jusqu'à 220 V. Les sectionneurs peuvent être installé à l'intérieur (3 degré de pollution - usage industriel), à une température de -40°C à +70°C.
Dane techniczne
  • Tension d'isolation nominale [V]
    690
  • Niveau de sécurité
    IP20
  • Courant permanent [A]
    160
Pozostałe dane techniczne
  • Jako rozłącznik główny
    Oui
  • Jako rozłącznik bezpieczeństwa
    Non
  • Jako przełącznik nawrotny
    Non
  • Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC
    690 V
  • Znamionowa moc pracy dla AC-23, 400 V
    30 kW
  • Liczba biegunów
    4
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych
    0
  • Opcjonalny napęd silnikowy
  • Opcjonalny wyzwalacz napięciowy
  • Do montażu na płycie
    Oui
  • Do montażu czołowego centralnie
  • Do montażu pośredniego
  • Z mechanizmem ryglującym
  • Stopień ochrony (IP) części czołowej
    IP20
  • Jako rozłącznik remontowy
  • Jako wyłącznik awaryjny
  • Liczba łączników
    1
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    160 A