Contacteur de puissance, DILMP200 109930
Lokaler Index:
ATD095MOEL
Katalognummer:
109930
EAN-Code:
Hersteller: EATON
Tension nominale [V]: 24
Preis:
brut / stk.
(inklusive MwSt 23%)
bis zu 2 Wochen
Auf Bestellung
Menge stk.
(mehrere:
1
Zur Angebotsanfrage hinzufügen
Zur Zwischenablage hinzufügen
Drucken
Produktbeschreibung
Contacteur de puissance, DILMP200
Technische Daten
  • Tension nominale [V]
    24
Weitere technische Daten
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz
    0 ... 0 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC
    24 ... 27 V
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V
    200 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V
    55 kW
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V
    75 kW
  • Wersja modułowa
    Non
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych
  • Liczba styków głównych rozwiernych
    0
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz
    0 ... 0 V
  • Rodzaj napięcia sterowania
    DC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V
    115 A
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V
    136 A
  • Znamionowa moc pracy NEMA
    93 kW