Dispositif à courant résiduel, PFIM-100/4/03-G 104384
Index local:
ARP243MOEL
Numéro de catalogue:
104384
Code EAN:
Producteur: EATON
Nombre de pôles: 4
Courant différentiel [mA]: 300
Courant nominal [A]: 100
Prix:
brut / pcs.
(y compris la TVA 23%)
jusqu'à 2 semaines
Sur commande
Quantité pcs.
(plusieurs:
1
Ajouter à la demande de devis
Ajouter au presse-papiers
Imprimer
Description du produit
Dispositif à courant résiduel, PFIM-100/4/03-G
Données techniques
  • Nombre de pôles
    4
  • Courant nominal [A]
    100
  • Courant différentiel [mA]
    300
  • PKWIU
Autres données techniques
  • Liczba biegunów
    4
  • Prąd znamionowy
    100 A
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui
    440 V
  • Sposób montażu
    Szyna DIN
  • Ochrona selektywna
    Non
  • Wytrzymałość zwarciowa (Icw)
    10 kA
  • Rodzaj napięcia
    AC
  • Częstotliwość
    50 Hz
  • Stopień ochrony (IP)
    IP20
  • Głębokość wbudowania
    70.5 mm
  • Stopień zanieczyszczenia
    2
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
    1.5 ... 35 mm²
  • Napięcie znamionowe
    400 V
  • Znamionowy prąd różnicowy
    0.3 A
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp
    4 kV
  • Czułość
    AC
  • Wyzwalanie krótkozwłoczne
    Oui
  • Odporność na udar prądowy
    3 kA
  • Z blokadą
    Oui
  • Możliwość dodatkowego wyposażenia
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów
  • Temperatura otoczenia w warunkach pracy
    -25 ... 40 °C
  • Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego
    1.5 ... 16 mm²