TEHALIT.BK Kanálové zakončení ocelová vana BKW 400x(90-130) ocel. BKWE400090
Indice locale:
TAK767TEHA
Numero di catalogo:
BKWE400090
Codice EAN:
Produttore: TEHALIT
Bez halogenů: Ano
Délka [mm]: 125
Barva: Stříbro
Prezzo:
hrubý / pezzi
(inclusa IVA 23%)
fino a 4 settimane
Su ordinazione
Quantità pezzi
(multiplo:
1
Aggiungi alla richiesta di preventivo
Aggiungi agli appunti
Stampa
Dati tecnici
  • Bez halogenů
    Ano
  • Barva
    Stříbro
  • Rodina
    TEHALIT.BK
  • Výška [mm]
    90
  • Nivelační rozsah
    90/130
  • Délka [mm]
    125
  • Materiál
    Pozinkovaný ocelový plech
  • Šířka [mm]
    400
  • Přesná barva
    Pozinkované
  • PKWIU
Altri dati tecnici
  • Szerokość
    400 mm
  • Do kanałów zalewanych w posadzce, otwartych
    Ano
  • Do kanałów zalewanych w posadzce, zamkniętych
  • Wysokość
    90 mm
  • Do kanałów podpodłogowych zlicowanych z wylewką
    Ne
  • Zakres możliwej niwelacji poziomu
    90 ... 130 mm